Nowy kantor w Warszawie

W ostatnim czasie na terenie Warszawy rośnie liczba kantorów, gdzie klienci mogą wymienić zagraniczne waluty na Polskie jak i odwrotnie. Najbardziej popularne są małe kantory zlokalizowane w centrum miasta i w miejscach gdzie jest najwięcej trustów czyli na lotniskach, dworcach oraz w największych galeriach handlowych.

Nowy duży kantor na terenie Warszawy

warszawski duży kantorJak się okazuje w większości przypadków, kantory są pomijane przez turystów ze względu na jego małe rozmiary. Jest to najczęściej mała budka, gdzie można podejść i wymienić swoją walutę na inna, lecz są one zbyt mało zauważalne. Dlatego też potrzebny był warszawski duży kantor, który będzie umiał przykuć uwagę dużej liczby osób nawet z daleka i taki własnie powstaje w centrum starego rynku. Ma być on dodatkowo specjalnie obklejony w nylonowe naklejki by był widoczny z daleka co zapewne zwiększy sprzedaż, jaka jest w nim zawsze realizowana. Pierwszy raz do kantoru na terenie Warszawy będzie można wejść w kilka osób i na spokojnie poczekać, gdyż dotychczas na raz mogła przebywać w nim tylko jedna osoba. Dodatkowo w takim kantorze pracować będzie, aż trzech pracowników, co nie jest częstym widokiem, gdyż zawsze siedzi tam głownie tylko jedna osoba, która jest w stanie nas obsłużyć. Jest to pierwszy tego typu kantor na terenie Warszawy i mamy nadzieje, że spodoba się klientom, którzy od dłuższego czasu prosili  o większe pomieszczenie, gdyż kolejki były bardzo duże.

Nowy kantor zacznie w w pełni funkcjonować już od przyszłego tygodnia w związku z czym będzie oficjalne otwarcie, na którym ponoć przez pierwszy dzień kursy wymiany walut maja być najniższe w mieście. W nowym monitorze nie będzie już mowy o długich kolejkach, gdyż w przyszłości ma on zostać powiększony o kolejnych pracowników.

Comments are closed.