Poszukuję firmy księgowej dla swojej firmy

Poszukuję firmy księgowej dla swojej firmy

Na rynku jest mnóstwo firm, które świadczą takie same usługi jak ja. Różnica jest taka, że ja wszystko załatwiam osobiście. Rozmawiam z klientami, odwiedzam ich. Zatrudniam tylko informatyka, który dba o systemy i to wszystko.

Znalazłem tanią firmę księgową dla firmy w Bydgoszczy

usługi księgowe dla firm w BydgoszczyOstatni rok był dla mnie dość korzystny i wpłynęło mi bardzo dużo zleceń. Zacząłem zauważać, że mam coraz mniej czasu na zajmowanie się rozliczeniami. Wtedy właśnie doszedłem do wniosku, że szkoda mi czasu na papirologię a klienci są najważniejsi. Postanowiłem, że znajdę jakieś tanie usługi księgowe dla firm w Bydgoszczy i temat załatwię. Mam wielu znajomych, którzy prowadzą firmy i zlecają swoje sprawy księgowe specjalistom. Każdy sobie ceni taką współprace i wszystko jest zawsze zgłoszone na czas. Od Mariana pobrałem kontakt do jednej z firm, która właśnie świadczy usługi księgowe dla firm w Bydgoszcz i podobno są bardzo tani. Zadzwoniłem tam i od razu umówiłem się na spotkanie. Przynajmniej zobaczę jak to biuro wygląda i jakich ludzi tam zatrudniają. Kiedy wszedłem do środka to okazało się, że pracuje tam koleżanka mojej siostry, która jest świetną księgową. Ucieszyłem się i poprosiłem, by to właśnie ona zaopiekowała się moją firmą na co jej szefowa wyraziła zgodę. Współpracujemy już drugi miesiąc i przyznam, że mam dzięki temu dużo więcej czasu dla swoich klientów. Dbam o wszystkie interesy i rozwijam działalność. Informatyk to nawet stworzył zintegrowany program to łatwiejszej obsługi moich spraw księgowych.

Z księgową spotykam się raz w miesiącu, żeby omówić wszystkie bieżące sprawy firmy. Dobrze mi się z nią współpracuje i świetnie się rozumiemy. Dobrze, że zdecydowałem się na taką pomoc, bo bez tego pewnie sam bym z czasem nie dał rady.

Comments are closed.