Wiedza oraz koło pasowe

Wiedza oraz koło pasowe

Tak to bywa w życiu, że nie zawsze mamy dostęp do internetu i dlatego nie możemy wszystkiego sprawdzić. Nie zawsze wujek google i ciotka wikipedia może pomóc.

Dowiemy się czym jest koło pasowe

koło pasoweMimo wszystko są rzeczy, o których nie dowiemy się z internetu. Można znaleźć hasło „koło pasowe” i „koło zębate”, ale nie do wiemy wielu ciekawych rzeczy. Żeby żyć naprawdę trzeba wyjść z domu i zacząć żyć naprawdę, tak na sto procent. W sieci znajdziemy mnóstwo wskazówek, jak żyć, jak unikać problemów, jak zarabiać. Nie uchroni to nas jednak przed popełnianiem realnych błędów, które są najlepszą szkołą życia. Możemy spędzać całe dnie na czytaniu wartościowych artykułów, a mimo to nie poradzić sobie w życiu. Możemy sporo czytać na temat funkcjonowania giełdy, jednak kiedy spróbujemy zainwestować pieniądze, stracimy je. Takie jest życie. Być może następnym razem będzie lepiej. Każda porażka boli, nawet jeśli nikt poza nami, jej nie widzi. Nie powinniśmy się jednak zrażać i od razu poddawać. Po każdym upadku trzeba wstać, otrzepać kolana z kurzu i odważnie iść do przodu. Być może za chwilę znowu upadniemy i poniesiemy porażkę. Jednak na końcu naszego życia, będziemy mogli uznać, że jesteśmy mądrymi ludźmi. Może nawet będziemy wiedzieli co to jest koło pasowe i koło zębate. Nie będziemy musieli korzystać z sieci, aby wyjaśnić dzieciom albo wnukom, jaka jest różnica i do czego je stosuje się.

Będziemy wręcz dumni, że coś wiemy, o czym nasze dzieci nawet nie słyszały. Taka jest siła wieku, mądrość którą zdobywa się z każdą zmarszczką.

Komentarze są wyłączone.