Współpraca z fotografem ślubnym

Współpraca z fotografem ślubnym

Moja narzeczona znów męczyła mnie, żebym zaczął szukać jakiegoś dobrego fotografa na nasz ślub i wesele, które później się odbędzie. Postanowiłem w końcu coś z tym zrobić i rozeznać się na rynku, jakie mam możliwości i w jakiej cenie się zmieszczę za tego rodzaju usługę. Dobrze wiedziałem, że nie będzie to tania rzecz, ale czego się nie robi dla swojej przyszłej żony.

Atrakcyjne zdjęcia ze ślubu

zdjęcia ślubne

Przecież takie zdjęcia będą bardzo dobrą pamiątką dla każdego gościa, ale przede wszystkim dla nas, jako dla pary młodej. Fotograf na ślub okazało się, że ma wiele pomysłów na organizację takiego wydarzenia i praktycznie nie musieliśmy się o nic martwić, wszystko za nas załatwiła jedna osoba. Może i trochę na wyrost, że jedna, bo jak wszedłem do zakładu fotograficznego, to widziałem parę osób, które pracowały na przykład przy planowaniu jednego projektu. Fotograf na ślub zachowywał się bardzo fachowo i wiedziałem, że będę mógł na niego liczyć, jak i na ładne zdjęcia ślubne. W zasadzie zarówno ja, jak i moja przyszła żona nie mogliśmy doczekać się zdjęć, które dostaniemy od fotografa, a przecież jeszcze nie było ślubu! Taki byłem podekscytowany tym wszystkim. Podpisałem umowę z fotografem, aby mieć pewność, że fotograf pojawi się na miejscu. Dzięki temu też fotograf na ślub będzie również odpowiednio zabezpieczony. Po spełnieniu wszystkich formalności mogliśmy już z żoną zająć się pozostałymi kwestiami organizacyjnymi jeśli chodzi o nasz ślub i wesele, a fotografowie robili całą resztę.

W dniu samego wydarzenia pojawili się przede wszystkim jeszcze przed czasem, aby dokładnie zapoznać się z otoczeniem i miejscem, gdzie wydarzenie się odbędzie. Fotograf na ślub pokazał nam zdjęcia już po paru dniach od naszego wydarzenia, a nam się bardzo podobały i będziemy polecać znajomym!

Komentarze są wyłączone.